Door op "Accepteren" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies op uw apparaat om sitenavigatie te verbeteren, sitegebruik te analyseren en te helpen bij onze marketinginspanningen.
terug naar overzicht
Nieuws
Paneelbouw

Productie innovatie, een must?

25/4/2023

Productie innovatie, een must?

Recent heeft de Federatie Paneelbouw de centrale thema’s voor de komende periode gedeeld met haar leden en daarmee de focus op de productie automatisering kenbaar gemaakt. Je kunt het automatiseren van de productiemiddelen op een aantal manier benaderen waarbij je nut en noodzaak afzet tegen de inspanningen en kosten, in een arbeidsmarkt waar door krapte, de kennis en kunde afneemt. Maar wellicht is dat niet de juiste afweging en is het een “must” om aan te kunnen blijven haken bij de wensen en eisen van de markt. Het doel van de federatie is, om van- en met elkaar te leren daarom de manier te vinden voor elk bedrijf, paneelbouwer, installateur of machinebouwer, om het rendement te verbeteren.

Roadmap

De Federatie Paneelbouw gaat focussen op het innoveren van de productie processen en haar leden te helpen met informatie over de manieren waarop dit kan en vooral ook de impact die het heeft op de aanpalende processen. Hoe ga je om met de eisen die het stelt aan de digitalisering van het ontwerpproces? Hoe leg je de link tussen engineering de optimale productie, waarbij selectie en verkrijgbaarheid van producten nu centraal staan? Vragen waar binnen de federatie paneelbouw praktische antwoorden op geformuleerd gaan worden.

Praktische kennis bundelen

“Kennis over het innoveren van het productie proces gaan we bundelen zodat onze leden ook daadwerkelijk inzicht krijgen in de impact die het heeft op hun gehele bedrijf, ondersteunt door cases uit de praktijk. Dat helpt om de branche te innoveren”, aldus Frank Verstegen, voorzitter van de werkgroep innovatie binnen de Federatie Paneelbouw.

meer afbeeldingen

Klik op de afbeelding voor een vergroting

Word ook lid van

Inmiddels vertegenwoordigt Fedet ruim 160 bedrijven in de elektrotechnische sector.
word lid!
Dankzij de betrokkenheid en inbreng van onze leden kunnen wij de beleidsmakers inzicht bieden in de praktijk, krachtig en eenduidig kennis delen en bruikbare, feitelijke informatie en boodschappen overbrengen aan beleidsmakers, onderwijs en overige stakeholders.

De leden binnen de secties en werkgroepen van Fedet bepalen in hoge mate het beleid van Fedet.
BEKIJK ALLE LEDEN

Nieuwsbrief